باباپارت، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودروهای چینی در سال ١٣٩٨ تاسیس شد. هدف آن، ارائه قطعات یدکی ماشین های چینی با کیفیت، بررسی شده و تضمین شده بود.
تجربه ای چندین ساله در تامین لوازم یدکی خودرو از چین سبب شد، ایده باباپارت جهت رفع نیاز دارندگان خودروهای چینی بدون وقت گذراندن در بازار فروش قطعات یدکی شکل بگیرد.
فروش لوازم یدکی خودرو با قیمت عمده یکی دیگر از اهداف باباپارت است که کاربران بتوانند با کیفیتی تضمین شده، جنس موردنیاز خود را خریداری کنند.

باباپارت با استخدام کارشناسان مجرب در زمینه قطعات خودرو، سعی کرد به نیاز آن دسته از مشتریانی که اطلاعات کافی در مورد قطعه مورنظر ندارند اما کارایی آن را میدانند نیز کارگشا باشد.
بدین ترتیب چه افرادی که نام دقیق قطعه یدکی را میدانند؛ چه افرادی که صرفا از کاربرد و یا نیاز خود آگاهند، با کمک باباپارت توانستند، تجربه یک خرید ارزان و آسان را بدست بیاورند.
همیشه یکی از دغدغه های مشتریان، کیفیت کالا و اصل بودن آن بوده است. باباپارت مفتخر است با سال ها تجربه در خرید قطعات یدکی از چین توانسته در کوتاه ترین زمان ممکن نیاز بازار را رفع نماید.

مورد مهم دیگر، بحث موجوع کردن کالاست. باباپارت با هدف ارائه لوازم یدکی باکیفیت این امکان را به وجود آورده است که مشتری میتواند در صورت مغایرت کیفیتی کالا با کیفیت اعلام شده توسط کارشناسان و یا حتی به هر دلیل دیگری کالا را تا ۷ روز به مجموعه باباپارت عودت دهد.